Aktuální poptávky po doučování nebo výuce logopedie v Praze

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Logopedie 6,5let Iga

 Logopedie  

  ZŠ - první stupeň   Praha 8
Dobrý den, naší dcera jde do školy v září. Má problém z písmenem R, ř. Procházíme s Polska, v Česku bydlíme 2,5r. Iga mluví dobre česky.
21.07.2023 08:55

logopedie 1. třída

 Logopedie  

  ZŠ - první stupeň   Praha
Logopedie, syn 1. třída, 7 let, vývojová dysfázie
02.05.2023 13:02

Logopedie

 Logopedie  

  ZŠ - první stupeň   Praha
Výslovnost u syna R a Ř...
08.03.2023 23:54

Logopedické procvičování s předškolákem

 Logopedie  

  Školka   Praha 5
Hledáme logepda/logopedku, která by procvičovala s naším pětiletým synem logopedii. Syn má diagnostikovanou dispraxii. Z mé zkušenosti se je více motivavovaný a déle udrží pozornost věnuje-li se mu někdo jiný než rodiče:) Nemáme zkušenosti s online výukou, ale nebráníme se tomu, pokud bude syn dobře spolupracovat. Možností je také doučování u nás na Praze 5 - Smíchov. Ideální by bylo doučování 2x týdně 1 hodina.
17.01.2023 09:53

Logopedie, Flétnička

 Logopedie  

  Školka   Praha
Hezký den, jsem spolumajitelka lesního klubu v Horoměřicích, měli bychom zájem o kroužky pro naše děti i děti z okolí. Pokud by Vás zajímala logopedie pro školkové děti a první stupeň a flétnička pro školkové děti a první stupeň, případně nějaký další kroužek, konverzaci v češtině.. Kroužky probíhají v odpoledních hodinách, počáteční cena 500 Kč hodina, menší skupinky, vše je na domluvě. Děkuji
26.09.2022 07:43

Jste učitelem logopedie v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky