Aktuální poptávky po doučování nebo výuce logopedie v Praze

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Logopedie pro 8 letého kluka

 Logopedie  

  ZŠ - první stupeň   Praha 6
Můj osmiletý syn Frederik špatně vyslovuje L a R, ráčkuje, málo otvírá pusu. Chodil kvůli tomu na logopeidii v MŠ ve čtyřech letech, a to asi půl roku. Pak kvůli covidu přestal. V posledním roce školky jsme návštěvy logoepdky obnovili, chodil i v první třídě. Skončili jsme v momentě, kdy u paní lgopedky všechna cvičení na L zvládal, R se mu zlepšilo. Nepodařilo se nám to ale fixovat, v běžné řeči stále nemuví dobře, nešla mu písmenka, soustředili jsme se na čtení, domácí nácvik jsme odsunuli. Cvičím s ním nesystematicky a nevím, jak mu pomoci s tím, co neumí. Jsem odhodlaná s ním cvičit pravidelně, ale potřebovali bych odborné vedení, ideálně i přes prázdniny, aby udělal nějaký pokrok, který by ho motivoval.
02.05.2024 16:17

Hledám doučovani z logopedie

 Logopedie  

  Školka   Praha
Mám zájem o výuku logopedie pro mé vnoučky. Věk 4 a 6 let. Nejlépe 3x až 5x v týdnu od 16.hod. O víkendu je výuka možná kdykoliv během dne.
07.12.2023 12:21

Hledám logopedku pro dceru, každý týden

 Logopedie  

  ZŠ - první stupeň   Praha 3
Dobrý den, hledám pro dceru logopedku, která by s ní online každý týden prošla cvičení. Nedávno “nahodila” R, ještě nám ale nejde Ř…občas ještě zazlobí i L. Chodí do druhé třídy ZŠ. Děkuji, Vokrouhlíková (Praha 9)
23.10.2023 08:16

Logopedie 6,5let Iga

 Logopedie  

  ZŠ - první stupeň   Praha 8
Dobrý den, naší dcera jde do školy v září. Má problém z písmenem R, ř. Procházíme s Polska, v Česku bydlíme 2,5r. Iga mluví dobre česky.
21.07.2023 08:55

logopedie 1. třída

 Logopedie  

  ZŠ - první stupeň   Praha
Logopedie, syn 1. třída, 7 let, vývojová dysfázie
02.05.2023 13:02

Logopedie

 Logopedie  

  ZŠ - první stupeň   Praha
Výslovnost u syna R a Ř...
08.03.2023 23:54

Jste učitelem logopedie v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky