Aktuální poptávky po doučování nebo výuce zpěvu v Praze

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Hledáme lektorku hudebních kurzů

 Zpěv  

  Školka   Praha
Dobrý den, dovoluji si Vás oslovit s nabídkou zajímavé pracovní zkušenosti v naší Hudební škole YAMAHA. Provozujeme hudební kurzy pro děti od nejútlejšího věku (4 měsíce) až po dospělé klienty a sháníme lektory pro tyto kurzy (především pro děti od 4 měsíců do 6 let, kde jsou v kurzu i s rodiči). Jedná se o práci na několik hodin týdně (dle možností lektora), a proto se dá velmi dobře skloubit i se studiem. Máme pobočky na Praze 6, 8 a 10. Hodiny jsou jak dopoledne, tak odpoledne a vše je na vzájemné dohodě. Osnovy výuky jsou dané, ale ztvárnění písní, básní a skladeb si lektor již může sám vymyslet, jedná se tedy o kreativní práci. Odměna je 400-500 Kč za odučenou hodinu. Pokud vás nabídka zaujala, budu moc ráda, když se mi ozvete na email nebo zavoláte. Přeji Vám hezký den. Eva Klesová
06.05.2019 13:56

Jste učitelem zpěvu v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky