Aktuální poptávky po doučování nebo výuce ostatních sportů v Praze 4

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Spolupráce

 Ostatní sporty  

  Školka   Praha 4
Hledám inspirativního muže pro syna, nyní 6 let, který by mu ukázal lásku ke sportu , kde se může zdravě uvolňovat, ukázal mu zdravou sebe hodnotu a smysl pro humor:-). Naučil by ho rozeznat zlo od dobra. Muže, který mu ukáže svůj dobrý,laskavě pevný charakter, sílu a odvahu čelit překážkám nejen ve sportu. Jako maminka s tím také pracuji, ale vnímám, že podpora muže je velmi důležitá. Syn zkoušel ve 4,5 letech judo, bavilo ho chvíli, když zjistil, že to je organizované a musí dělat co říká trenér přestalo ho to bavit, před Covidem chodil chvíli na lezení na stěnu, bylo to spíš takové hraní a to se mu líbilo, všude v mé přítomnosti. Zítra se jdeme podívat do Sokola na Lacros už dopředu hlásá, že nikam na sport chodit nebude. Už nevím jak ho mám motivovat. Jde o to, že v okolí sebe nemá žádného muže, který by aktivně sportoval. Tak se mu snažím ukázat možnosti, aby se začlenil také do klučičího kolektivu a měl kamarády i z jiných míst než jen ze školky, do které chodí jen 4M, znají ho krátce, nejsou z okolí tudíž nemohou s ním trávit čas po školce a většinu času tráví s holčičkama. Společně jezdíme na koloběžkách, teď i na kole a učí se na in-linech, chodíme na delší procházky, výlety. Co dalšího je tu možné? Děkuji za Váš čas a zvážení možností či radu jak na to:-) Srdečně zdravím JanaJ
08.06.2021 00:25

Jste učitelem ostatních sportů v Praze 4 nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky