Aktuální poptávky po doučování nebo výuce hry na kytaru v Praze 5

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Kytara pro nadšeného předškoláka

 Kytara  

  Školka   Praha 5
Hledám pro svého syna pohodového učitele/učitelku hry na kytaru. Je mu teprve pět let, ale má obrovské nadšení a chuť se naučit hrát na kytaru. Hledám někoho, kdo by pro něj byl spíše parťákem a vzorem, kdo by ho dokázal v jeho nadšení podpořit a někam trošku posunout. Je to chytrý a hodný kluk, spíš tichý, ale když si vezme do ruky dětskou kytárku (nebo cokoliv, co jí jen trochu připomíná - třeba i násadu od koštěte), je jako v jiném světě a stříká z něj energie. Měli bychom zájem o hraní písniček, hlavně podle akordů, jsme skauti a nejvíc zná kytaru jako doprovod folkových a trampských písniček. Pomohla bych s čím by bylo potřeba. Prosím, pokud byste byl/a ochotný/á o tom alespoň trošku uvažovat, kontaktujte mne. Moc díky!
28.08.2022 23:25

Jste učitelem hry na kytaru v Praze 5 nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky