Výuka nebo doučování hry na housle v Praze 1

Doučování nebo výuka hry na housle v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na housle v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na housle v Praze 1 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hry na housle nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02283-004 Ondřej

Ondřej - výuka hry na housle

  Housle     Praha 1  

V hudebním oboru dávám přednost rozvíjení schopností každého žáka na základě jeho individuální úrovně (začátečník, pokročilý). Anglický jazyk vyučuji klasicky s tím, že doplňuji svou výuku o anglické…

02688-004 Karolína

Karolína - výuka hry na housle

  Housle     Praha 1   Skype   WhatsApp   Google Meet  

Doučuji již mnoho let, zastávám názor, že učení nemusí být trápení a podle toho taky učím. Respektuji žáky a snažím se učení udělat zajímavým.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02460-010 Jitka

Jitka - výuka hry na housle online

  Housle   Google Meet   ZOOM   Microsoft Teams  

Hledáme spolehlivé lektory a lektorky - nejlépe zkušené pedagogy - pro dlouhodobou spolupráci - výuka individuální osobní po Praze, individuální on-line po celé ČR, v zahraničí. Nabízíme stabilní…

01432-005 Violet Betty

Violet Betty - výuka hry na housle online

  Housle   Skype   Facebook Messenger   WhatsApp  

Nabízím výuku online zábavnou formou, individuálně přizpůsobenou každému.

02688-004 Karolína

Karolína - výuka hry na housle online

  Housle   Skype   WhatsApp   Google Meet  

Doučuji již mnoho let, zastávám názor, že učení nemusí být trápení a podle toho taky učím. Respektuji žáky a snažím se učení udělat zajímavým.


Nenašli jste vhodného učitele hry na housle v Praze 1?

Nenašli jste vhodného učitele hry na housle nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na housle v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)