Výuka nebo doučování hudební teorie v Praze 1

Doučování nebo výuka hudební teorie v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hudební teorie v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hudební teorie v Praze 1 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hudební teorie nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00296-012 Mgr. Jitka

Mgr. Jitka - výuka hudební teorie

  Hudební teorie     Praha 1   Google Meet  

● výuka hudby osobní i on-line po celé ČR pro děti od 5 let, učíme mládež, dospělé, seniory ■ zpěv, hra na piano či kombinace ● trénink hry na piano, zpěvu na veřejnosti ■ po dohodě možná také jen on…

02688-004 Karolína

Karolína - výuka hudební teorie

  Hudební teorie     Praha 1   Skype   WhatsApp   Google Meet  

Doučuji již mnoho let, zastávám názor, že učení nemusí být trápení a podle toho taky učím. Respektuji žáky a snažím se učení udělat zajímavým.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00879-008 Viktoria

Viktoria - výuka hudební teorie online

  Hudební teorie   Skype   Email  

Hra od začátku až po vše, co je k tomu potřeba.

02199-005 Jakub

Jakub - výuka hudební teorie online

  Hudební teorie   Skype  

Moje škola se liší od většiny českých kytarových škol svojí filozofií. Cílem totiž není jen kytara samotná (technika, akordy, stupnice, improvizace…), ale celkový rozvoj muzikálnosti, vlastního…

00296-012 Mgr. Jitka

Mgr. Jitka - výuka hudební teorie online

  Hudební teorie   Google Meet  

● výuka hudby osobní i on-line po celé ČR pro děti od 5 let, učíme mládež, dospělé, seniory ■ zpěv, hra na piano či kombinace ● trénink hry na piano, zpěvu na veřejnosti ■ po dohodě možná také jen on…


Nenašli jste vhodného učitele hudební teorie v Praze 1?

Nenašli jste vhodného učitele hudební teorie nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hudební teorie v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)