Výuka nebo doučování hudební teorie v Praze 1

Doučování nebo výuka hudební teorie v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hudební teorie v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hudební teorie v Praze 1 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hudební teorie nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00296-004 Mgr. Jitka

Mgr. Jitka - výuka hudební teorie

  Hudební teorie     Praha 1   Google Meet GoogleMeet  

● výuka hudby osobní i on-line po celé ČR pro děti od 5 let, učíme mládež, dospělé, seniory ■ zpěv, hra na piano či kombinace ● trénink hry na piano, zpěvu na veřejnosti ■ po dohodě možná také jen on…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00723-003 Daniela

Daniela - výuka hudební teorie online

  Hudební teorie   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Během své výuky se snažím děti moc nepřehltit a učit je zábavným způsobem. Do výuky si vždy připravuji různé pomůcky jako jsou například prezentace, obrázky, exempláře či hudební ukázky. Během výuky…

02259-003 Markéta

Markéta - výuka hudební teorie online

  Hudební teorie   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Ráda pracuji s lidmi a jsem trpělivá, snažím se vysvětlovat, nenutím se bezhlavě učit různá pravidla. Usiluji o co nejvíce zábavné hodiny a látku vysvětluji z pohledu studenta a tak, jak bych chtěla,…

02512-005 Vojtěch

Vojtěch - výuka hudební teorie online

  Hudební teorie   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

V každém předmětu se primárně zaměřuji na osvojení si látky rychlým způsobem. Student tak vidí rychlé výsledky a vybudovává si tak silnou motivaci k danému předmětu.


Nenašli jste vhodného učitele hudební teorie v Praze 1?

Nenašli jste vhodného učitele hudební teorie nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hudební teorie v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)