Výuka nebo doučování základů společenských věd v Praze 1

Doučování nebo výuka základů společenských věd v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů základů společenských věd v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů základů společenských věd v Praze 1 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky základů společenských věd nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02283-005 Ondřej

Ondřej - výuka základů společenských věd

  Základy společenských věd     Praha 1  

V hudebním oboru dávám přednost rozvíjení schopností každého žáka na základě jeho individuální úrovně (začátečník, pokročilý). Anglický jazyk vyučuji klasicky s tím, že doplňuji svou výuku o anglické…

01402-000 Tereza

Tereza - výuka základů společenských věd

  Základy společenských věd     Praha 1   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   WhatsApp WhatsApp  

Vyučuji zábavnou formou propojenou s praxí pro lepší představu žáka. K výuce používám různé hry, modelové situace, vlastní zkušenosti, multimediální podklady a hlavně dobrou náladu a atmosféru.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02342-004 Pavla

Pavla - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Microsoft Teams MSTeams  

Nabízím doučování anglického jazyka, českého jazyka, dějepisu a základů společenských věd. S doučováním mám zkušenosti, výuku přizpůsobím potřebám žáka tak, aby si ji užil a hodně se toho naučil. V…

01219-004 Zuzana

Zuzana - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Google Meet GoogleMeet  

Na formě doučování se vždy domlouvám individuálně dle potřeb a přání žáka.

01614-005 Hana

Hana - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype Skype   WhatsApp WhatsApp   ZOOM ZOOM  

Nabízím doučování matematiky, fyziky a společenských věd. Mám zkušenosti jal s doučováním tal přípravou na přijmačky na sš z metematiky. Výuka může probíhat podle preferencí online nebo osobně. První…


Nenašli jste vhodného učitele základů společenských věd v Praze 1?

Nenašli jste vhodného učitele základů společenských věd nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem základů společenských věd v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)