Výuka nebo doučování hebrejštiny v Praze 3

Doučování nebo výuka hebrejštiny v Praze 3. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hebrejštiny v Praze 3 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hebrejštiny v Praze 3 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 3 nepodařilo najít volného učitele hebrejštiny. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00151-009 Renata

Renata - výuka hebrejštiny online

  Hebrejština   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Nabízím individuální výuku, doučování angličtiny, španělštiny, češtiny, češtiny pro cizince, němčiny a novohebrejštiny osobně v Uherském Brodě nebo přes skype či messenger. Mám velkou státnici z AJ,…

02351-005 Daniel

Daniel - výuka hebrejštiny online

  Hebrejština   ZOOM  

Nabízím jak moderní hebrejštinu, kterou se domluvíte v Izraeli, tak biblickou hebrejštinu k porozumění původních biblických textů. Zaručuji individuální, lidský a zábavný přístup. Vyučuji jak online,…


Jste učitelem hebrejštiny v Praze 3 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)