Výuka nebo doučování hry na saxofon v Praze 3

Doučování nebo výuka hry na saxofon v Praze 3. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na saxofon v Praze 3 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na saxofon v Praze 3 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 3 nepodařilo najít volného učitele hry na saxofon. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02364-004 JAROSLAV

JAROSLAV - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Skype Skype  

Moderní výuka hry na nástroj. Využití cvičebních a doprovodných nahrávek. Klasická, moderní, filmová a veškerá populární hudba. Improvizace, hra bez not od prvních hodin výuky, společné jam sessions.

00336-003 Pavel

Pavel - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Facebook Messenger FacebookM   ZOOM ZOOM  

Hru na saxofon vyučuji kombinací tradičních metod, se kterými jsem se setkal během svých studií, a metod moderních, které postupně poznávám skrz setkání a spolupráce se zahraničními interprety…

02519-004 Lucie MAZEJCVICIT.CZ

Lucie MAZEJCVICIT.CZ - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Google Meet GoogleMeet  

Chceš umět hrát na saxofon, ale nemáš dostatek informací? Tak to jsi na správném místě! Ahoj! Moje jméno je Lucie, jsem saxofonistka, lektorka saxofonu a zakladatelka projektu MAZEJ CVIČIT. Učení…


Jste učitelem hry na saxofon v Praze 3 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)