Výuka nebo doučování zeměpisu v Praze 3

Doučování nebo výuka zeměpisu v Praze 3. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů zeměpisu v Praze 3 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů zeměpisu v Praze 3 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 3 nepodařilo najít volného učitele zeměpisu. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02275-005 Barbora

Barbora - výuka zeměpisu online

  Zeměpis   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Snažím se nelpět pouze na psaní a poslouchání, ale povídám si se žáky, koukáme na videa, vypisujeme pracovní listy, děláme projekty,… nikdy není výuka jednotvárná a žáci mají prostor!:)

01187-005 Barbora

Barbora - výuka zeměpisu online

  Zeměpis   Skype   Email   Google Meet  

Nabízím online doučování, díky sdílení obrazovky to bude jednoduché a žák to rychle pochopí. Největší zkušenosti mám s výukou žáků na prvním stupni ZŠ, druhý stupeň také není problém.

01618-005 Michaela

Michaela - výuka zeměpisu online

  Zeměpis   Skype   WhatsApp  

S žáky pracuji individuálně, každému vyhovují jiné metody, techniky a taktiky :).. Proto je první hodina vždy 'oťukávací', společně zjistíme, jestli si vzájemně sedneme, povyprávíme si o předmětu i…


Jste učitelem zeměpisu v Praze 3 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)