Výuka nebo doučování žurnalistiky v Praze 3

Doučování nebo výuka žurnalistiky v Praze 3. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů žurnalistiky v Praze 3 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů žurnalistiky v Praze 3 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky žurnalistiky nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01886-001 Jana

Jana - výuka žurnalistiky

  Žurnalistika     Praha 3   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp   Google Meet   ZOOM   Microsoft Teams  

V češtině se zaměřují na pravopis, větná souvětí, slovní zásobu, stavbu věty, vyjmenovaná slova, mediální výchovu, sloh a jiné důležitosti k přijímacím zkouškám či k výuce. V případě zájmu poskytnu…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01693-005 Anna

Anna - výuka žurnalistiky online

  Žurnalistika   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp   ZOOM   Microsoft Teams  

Protože jsem momentálně v zahraničí, výuka by v tuto chvíli probíhala na dálku. Časově jsem úplně flexibilní, přizpůsobím se :) Co se týče způsobu výuky, každý žák je jiný, a proto bychom styl…


Nenašli jste vhodného učitele žurnalistiky v Praze 3?

Nenašli jste vhodného učitele žurnalistiky nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem žurnalistiky v Praze 3 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)