Výuka nebo doučování hry na housle v Praze 5

Doučování nebo výuka hry na housle v Praze 5. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na housle v Praze 5 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na housle v Praze 5 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hry na housle nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02283-004 Ondřej

Ondřej - výuka hry na housle

  Housle     Praha 5  

V hudebním oboru dávám přednost rozvíjení schopností každého žáka na základě jeho individuální úrovně (začátečník, pokročilý). Anglický jazyk vyučuji klasicky s tím, že doplňuji svou výuku o anglické…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01432-005 Violet Betty

Violet Betty - výuka hry na housle online

  Housle   Skype   Facebook Messenger   WhatsApp  

Nabízím výuku online zábavnou formou, individuálně přizpůsobenou každému.

01094-004 Klára

Klára - výuka hry na housle online

  Housle   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   ZOOM  

Velmi mi záleží na tom, aby mé studenty hodiny bavily a vyvolala jsem v nich nadšení pro cokoli, co zrovna dělají. Myslím, že je důležité pochopit osobnost studenta a podle toho uzpůsobit výuku, ať…

01588-003 Tereza

Tereza - výuka hry na housle online

  Housle   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Poskytuji výuku hry na housle žákům všech věkových kategorií i hráčské úrovně. Výuku hry přizpůsobuji preferencím a cílům každého žáka. Prioritou je pro mě probouzet v lidech zájem o hudbu a umění,…


Nenašli jste vhodného učitele hry na housle v Praze 5?

Nenašli jste vhodného učitele hry na housle nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na housle v Praze 5 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)