Výuka nebo doučování logopedie v Praze 5

Doučování nebo výuka logopedie v Praze 5. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů logopedie v Praze 5 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů logopedie v Praze 5 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 5 nepodařilo najít volného učitele logopedie. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00962-003 Kateřina

Kateřina - výuka logopedie online

  Logopedie   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Vždy se snažím k žákům přistupovat individuálně, najít přístupy a metody, které jim budou vyhovovat. Neučím metodou "vše narvat za každou cenu do hlavy". Budu ráda, když mě kontaktujete na email a…

01912-002 Marie

Marie - výuka logopedie online

  Logopedie   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Microsoft Teams MSTeams  

Je mi 25 let a pracují jako učitelka v MŠ logopedicke. Po dobu 4 let jsem vyučovala v hudební škole klavír, kytaru a flétnu.

02460-004 Jitka

Jitka - výuka logopedie online

  Logopedie   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Hledáme spolehlivé lektory a lektorky - nejlépe zkušené pedagogy - pro dlouhodobou spolupráci - výuka individuální osobní po Praze, individuální on-line po celé ČR, v zahraničí. Nabízíme stabilní…


Jste učitelem logopedie v Praze 5 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)