Výuka nebo doučování pedagogiky v Praze 5

Doučování nebo výuka pedagogiky v Praze 5. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů pedagogiky v Praze 5 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů pedagogiky v Praze 5 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky pedagogiky nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00723-003 Daniela

Daniela - výuka pedagogiky

  Pedagogika     Praha 5   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Během své výuky se snažím děti moc nepřehltit a učit je zábavným způsobem. Do výuky si vždy připravuji různé pomůcky jako jsou například prezentace, obrázky, exempláře či hudební ukázky. Během výuky…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02278-007 Dana

Dana - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Microsoft Teams MSTeams  

Pedagogika - zabývám se pedagogickou,diagnostickou, terapeutickou, logopedickou a poradenskou činností. Maximální rozvoj na každého žáka.

01220-002 Diana

Diana - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   Microsoft Teams MSTeams  

Snažím se vyučovat zábavnou formou. Online výuku prokládám hodně obrázky a videem, nemám problém online cokoliv předvést. Ráda pracuji s křížovkami a různými zábavnými cvičeními. U výuky sportů ráda…

00800-019 Zuzana

Zuzana - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   WhatsApp WhatsApp  

Ke každému studentovi přistupuji ve výuce jinak podle osobních znalostí a dovedností. Ve výuce se zaměřuji hlavně na konverzaci, gramatiku, slovní zásobu, cvičení atd. Jsem velmi trpělivá a je pro…


Nenašli jste vhodného učitele pedagogiky v Praze 5?

Nenašli jste vhodného učitele pedagogiky nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem pedagogiky v Praze 5 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)