Výuka nebo doučování pedagogiky v Praze 5

Doučování nebo výuka pedagogiky v Praze 5. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů pedagogiky v Praze 5 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů pedagogiky v Praze 5 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky pedagogiky nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00723-003 Daniela

Daniela - výuka pedagogiky

  Pedagogika     Praha 5   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Během své výuky se snažím děti moc nepřehltit a učit je zábavným způsobem. Do výuky si vždy připravuji různé pomůcky jako jsou například prezentace, obrázky, exempláře či hudební ukázky. Během výuky…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02636-002 Marketa

Marketa - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   Google Meet   ZOOM  

Diky svému pedagogickemu vzdělaní dokážu individuálně přizpůsobit a odhadnout jaký styl výuky bude pro jednotlivého žaka nejvhodnější a tím dosáhnout maximálního zlepšení a výborných výsledků. Mým…

01220-002 Diana

Diana - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype   Email   WhatsApp   Google Meet   Microsoft Teams  

Snažím se vyučovat zábavnou formou. Online výuku prokládám hodně obrázky a videem, nemám problém online cokoliv předvést. Ráda pracuji s křížovkami a různými zábavnými cvičeními. U výuky sportů ráda…

01988-005 Barbora

Barbora - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Jsem velmi trpělivá. Snažím se látku vysvětlit, co nejlépe umím a snažím se o to, abych žáka vedla k úspěchu a samostatnosti. Také se snažím o zpestření vyučování, například formou her.


Nenašli jste vhodného učitele pedagogiky v Praze 5?

Nenašli jste vhodného učitele pedagogiky nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem pedagogiky v Praze 5 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)