Výuka nebo doučování francouzštiny v Praze 6

Doučování nebo výuka francouzštiny v Praze 6. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů francouzštiny v Praze 6 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů francouzštiny v Praze 6 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 6 nepodařilo najít volného učitele francouzštiny. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02013-005 Blanka

Blanka - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Facebook Messenger   WhatsApp   Google Meet  

Doučuji český jazyk a francouzštinu, s osobním přístupem podle potřeb studenta, jsem aprobovaná učitelka ZŠ, SŠ, a k tomu mám dvě děti :). Učení mě baví, možná prezenční i online výuka.

00489-003 Anita

Anita - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Vyučuji online 1. stupeň a Francouzský jazyk. První hodina je vždy seznamovací - co je třeba dohnat, na co je třeba se podívat. Pokud jde o předem jasné požadavky (úkoly ze školy), lze částečně…

02728-004 Markéta

Markéta - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype   Facebook Messenger   Viber  

Učím i doučuji francouzštinu pro žáky nad 11 let a pro dospělé. Každá hodina je na míru žáka, on vede jak rychlost, tak i cíl výuky. Milují francouzstinu a žáci to cítí, je to nakažlivé :) Ráda…


Jste učitelem francouzštiny v Praze 6 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)