Výuka nebo doučování španělštiny v Praze 6

Doučování nebo výuka španělštiny v Praze 6. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů španělštiny v Praze 6 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů španělštiny v Praze 6 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky španělštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02203-006 JANA

JANA - výuka španělštiny

  Španělština     Praha 6   Skype   Viber   WhatsApp   Google Meet   ZOOM   Microsoft Teams  

Online hodiny - délka dle vašeho přání, trpělivý přístup, mnoho konverzace a zábavy. Můžu učit jak ve slovenštině tak v češtině. Pronikneme nejen do gramatiky ale také do životního stylu španělů.

02379-005 Evelína

Evelína - výuka španělštiny

  Španělština     Praha 6   WhatsApp  

Angličtinu mám na úrovni B2-C1, španělštinu B2, český jazyk jsem zatím doučovala pouze na přijímačky ale nemám problém i s jiným doučováním, chemii hlavně vzorce a rovnice, popřípadě i jinou látku.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00582-002 Jari

Jari - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Mám dlouholeté zkušenosti s výukou dětí i dospělých Výuka směřována na konkrétní styl a přání studenta, od základního doprovodu přes teorii, harmonii, improvizaci, fingerstyle až po klasickou kytaru.…

01681-004 Terezie

Terezie - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Žádný stres ze zkoušení a biflování slovíček, ale výuka přátelskou formou se zaměřením na rozvoj konverzačních schopností a výslovnost. Během výuky využívám jazykové učebnice, ale také mobilní…

00971-002 Tereza

Tereza - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Výuka je na míru uzpůsobená tomu kterému studentovi / studentce. Mám ráda výuku zaměřenou více na reálný život a komunikaci než na "textbook English/Spanish", ale respektuji přání a potřeby všech. …


Nenašli jste vhodného učitele španělštiny v Praze 6?

Nenašli jste vhodného učitele španělštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem španělštiny v Praze 6 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)