Výuka nebo doučování španělštiny v Praze 6

Doučování nebo výuka španělštiny v Praze 6. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů španělštiny v Praze 6 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů španělštiny v Praze 6 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky španělštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02203-011 JANA

JANA - výuka španělštiny

  Španělština     Praha 6   Skype Skype   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Online hodiny - délka dle vašeho přání, trpělivý přístup, mnoho konverzace a zábavy. Můžu učit jak ve slovenštině tak v češtině. Pronikneme nejen do gramatiky ale také do životního stylu španělů.

02379-005 Evelína

Evelína - výuka španělštiny

  Španělština     Praha 6   WhatsApp WhatsApp  

Angličtinu mám na úrovni B2-C1, španělštinu B2, český jazyk jsem zatím doučovala pouze na přijímačky ale nemám problém i s jiným doučováním, chemii hlavně vzorce a rovnice, popřípadě i jinou látku.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00829-004 Anna

Anna - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Hodina je koncipovaná podle individuálních požadavků. Pro mladší se většinou soustředím na výuku formou her na procvičení slovíček, rozpovídání a gramatiky. Pro starší formou zajímavých otázek,…

00559-005 Pavel

Pavel - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Nabízím výuku jazyků a dalších předmětů ZŠ. SŠ. výuku dětí i dospělých, začátečníků i pokročilých, osobní, skupinovou i Skype výuku. V AJ zkušenosti s výukou na VŠ, firemní výukou, certifikát FCE.…

00362-002 Anna

Anna - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   WhatsApp WhatsApp   ZOOM ZOOM  

Vždy se snažím zaměřovat na slabiny studentů a zdokonalit je, či vypilovat. Pokud ovšem má student zálibu v příslovích, nářečích, či něčem jiném, neváhám se do toho s ním pustit a i něco nového se…


Nenašli jste vhodného učitele španělštiny v Praze 6?

Nenašli jste vhodného učitele španělštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem španělštiny v Praze 6 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)