Výuka nebo doučování účetnictví v Praze 6

Doučování nebo výuka účetnictví v Praze 6. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů účetnictví v Praze 6 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů účetnictví v Praze 6 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 6 nepodařilo najít volného učitele účetnictví. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02190-004 Eva

Eva - výuka účetnictví online

  Účetnictví   Facebook Messenger FacebookM   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Baví mě účetnictví a baví mě učit! Při výuce online využívám nejčastěji teams, ale můžeme i jiné platformy. společně zvládneme základy účetnictví i přípravu na maturitu, zkoušky na VŠ i na státnice!!…

02070-003 Jája

Jája - výuka účetnictví online

  Účetnictví   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   Microsoft Teams MSTeams  

Gramatika + praktické procvičování

01077-007 Jan

Jan - výuka účetnictví online

  Účetnictví   Skype Skype   Google Meet GoogleMeet  

Chci ukázat jednoduchou cestu, jak porozumět účetnictví bez zbytečného domácího šprtání. Rád pomohu zájemcům nejen se složením zkoušky či přípravou na maturitu, ale také pro možné budoucí zaměstnání.


Jste učitelem účetnictví v Praze 6 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)