Výuka nebo doučování chovu zvířat v Praze

Doučování nebo výuka chovu zvířat v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů chovu zvířat v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů chovu zvířat v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky chovu zvířat nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00088-002 Karolína

Karolína - výuka chovu zvířat

  Chov zvířat     Praha  

Snažím se o důkladné vysvětlení učiva za použití příkladů tak, aby student pochopil správně principy a nemusel se učit logické věci zpaměti. Tempo uzpůsobím potřebám studenta.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01749-004 Alena

Alena - výuka chovu zvířat online

  Chov zvířat   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Google Meet GoogleMeet  

Vyučuji online a upřednostňuji klasickou výuku, ale bez memorování, ale tak aby jedinec pochopil o co se jedná a aby měl pro daný předmět do budoucna nadšení.

01220-002 Diana

Diana - výuka chovu zvířat online

  Chov zvířat   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   Microsoft Teams MSTeams  

Snažím se vyučovat zábavnou formou. Online výuku prokládám hodně obrázky a videem, nemám problém online cokoliv předvést. Ráda pracuji s křížovkami a různými zábavnými cvičeními. U výuky sportů ráda…


Nenašli jste vhodného učitele chovu zvířat v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele chovu zvířat nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem chovu zvířat v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)