Online výuka nebo doučování jízdy na koni po Internetu přes Skype, Meet, Teams, apod.

Doučování nebo výuka online jízdy na koni. Seznam ověřených online učitelů a doučovatelů jízdy na koni vyučujících přes Skype, Meet, Teams, apod. s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Pokud Vám tato nabídka výuky jízdy na koni nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01283-008 Sabča

Sabča - výuka jízdy na koni online

  Jízda na koni   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

PŘEDMĚTY ZŠ, SŠ: Mám přátelský a zodpovědný přístup. Učím jasně, přehledně. Ráda s vámi předem vše prokonzultuji a výuku přizpůsobím vašim preferencím. Mám za sebou již několik studentů, které jsem…

00439-008 Alice

Alice - výuka jízdy na koni online

  Jízda na koni   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail  

Ke každému studentovi mám individuální přístup, výuka může probíhat v českém jazyce i v angličtině.

Nenašli jste vhodného online učitele jízdy na koni?

Nenašli jste vhodného učitele jízdy na koni nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem jízdy na koni? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)