Online výuka nebo doučování nizozemštiny po Internetu přes Skype, Meet, Teams, apod.

Doučování nebo výuka online nizozemštiny. Seznam ověřených online učitelů a doučovatelů nizozemštiny vyučujících přes Skype, Meet, Teams, apod. s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Pokud Vám tato nabídka výuky nizozemštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02708-004 Matěj

Matěj - výuka nizozemštiny online

  Nizozemština   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp   Google Meet   ZOOM   Microsoft Teams  

Jelikož mám zkušenost především s individuální výukou, přizpůsobuji průběh výuky na míru. Rád ji chápu jako jakousi transakci. Baví mě přijímat výzvy klientů ve formě požadavků a nápadů, protože i mě…

02198-004 Etienne

Etienne - výuka nizozemštiny online

  Nizozemština   Skype   WhatsApp   Google Meet  

Nabízím přátelské konverzační lekce.

02537-003 Loes

Loes - výuka nizozemštiny online

  Nizozemština   Email   Google Meet   ZOOM  

Hallo, ik ben Loes, ik kom uit Nederland en woon sinds 5 jaar in Praag. Nederlands is mijn moedertaal. Hello, my name is Loes, I am from the Netherlands and I have been living in Prague for 5 years…

Nenašli jste vhodného online učitele nizozemštiny?

Nenašli jste vhodného učitele nizozemštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem nizozemštiny? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)