Aktuální poptávky po doučování nebo výuce matematiky v Chrudimi

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Doučováni matematika

 Matematika  

  ZŠ - druhý stupeň   Chrudim
Dobrý den, mam dceru v osmé třídě a potřebovala bych ji připravit na přijímací zkoušky.
09.05.2024 19:50

Hledám doučování z matematiky

 Matematika  

  Střední škola   Chrudim
Učivo 1. ročníku 4 - letého gymnázia
17.04.2024 15:43

Doučování matematiky

 Matematika  

  Střední škola   Chrudim
Nerovnice o 2 neznámých v grafu
06.02.2024 10:07

Hledám doučování z matematika a z českého jazyka

 Matematika  

  Střední škola   Chrudim
Dobrý den, potřebuji doučit matematiku, konkrétně didaktické testy z matematiky. Neudělal jsem maturitní zkoušku a na jaře mě čeká poslední termín a do tohoto termínu musím jít s jasným cílem, udělat didaktický test z matematiky. Největší problémy mi dělají slovní úlohy. Prosím, ozvěte se mi co nejdříve. Vyhovuje mě osobní forma. Byl bych rád, kdyby to doučování probíhalo v Chrudim.
09.11.2023 09:30

Hledám doučování z matematiky - středoškolská a vysokoškolská matematika

 Matematika  

  Dospělí   Chrudim
SŠ - základní pojmy teorie množin a výrokové logiky. Posloupnosti reálných čísel. Funkce jedné reálné proměnné, vlastnosti, inverzní funkce, grafy. Záklaní elementární funkce a jejich vlastnosti. Mocninné, lineární, kvadratické, polynomické a racionální a iracionální funkce, absolutní hodnota. Exponenciální a logaritmické funkce. Goniometrické a cyklometrické funkce. Řešení rovnic a nerovnic. Elementární metody řešení soustav lineárních rovnic. Metoda souřadnic v geometrii. Přímka a kružnice. VŠ - Posloupnosti a řady. Limita posloupnosti. Součet geometrické řady. Limita a spojitost funkcí jedné reálné proměnné. Derivace funkce jedné reálné proměnné, zavedení a základní vlastnosti. Derivace vyšších řádů, vybrané aplikace derivace funkce. Průběh funkce pomocí derivací, extrémy funkce jedné reálné proměnné. Neurčitý integrál, zavedení a základní vlastnosti. Určitý integrál, základní vlastnosti. Metody výpočtu neurčitého a určitého integrálu, ukázka jednoduchých aplikací. Vektory a vektorové prostory. Matice, základní operace s maticemi. Determinant matice, základní vlastnosti determinantů a metody jejich výpočtu. Inverzní matice, metody výpočtu. Řešení soustav lineárních rovnic. Aplikace látky předmětu při řešení některých typových problémů ekonomické praxe.
23.10.2023 07:38

Matematika

 Matematika  

  ZŠ - druhý stupeň   Chrudim
Doucovani matematiky na prijimaci zkousky gymnazium.
12.03.2023 20:36

Jste učitelem matematiky v Chrudimi nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky