Aktuální poptávky po doučování nebo výuce angličtiny v Hradci Králové

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Hledám doučování

 Angličtina  

  Střední škola   Hradec Králové
Dobrý den, mám dceru, která teď nastoupila na gymnázium. Bohužel výuka angličtiny na naší základní škole nebyla dost dostačující a dcera se při prvních hodinách angličtiny na nové škole cítí dost bezradná. Prosím o podrobnější informace - zda by bylo u Vás doučování možné a kolik by stálo ? Za odpověď předem děkuji. Klimešová
07.09.2020 08:59

Ahoj, měl bych zájem o doučování z Angličtiny. Ale bylo by tady jedno moje přání. Mohlo by dojít na pohlavní styk? Myslím to vážně strašně se mi líbíš. Nedělám si srandu! Je mi 19 a jsem celkem pohledný a namakaný. Samozřejmě dám více peněz a nikdo se to nedozví. Děkuju Zatloukal.

 Angličtina  

  Střední škola   Hradec Králové
Minulý čas prostý a průběhový.
09.03.2020 08:54

angličtina

 Angličtina  

  Dospělí   Hradec Králové
Hledám učitele angličtiny, zatím ne přes skype, chtěla bych osobní hodiny kdekoliv v HK (i u mě doma). Jsem absolutní začátečník. Můj cíl je, se v zahraničí domluvit v běžných situacích....
08.08.2019 17:14

Doučování AJ

 Angličtina  

  Dospělí   Hradec Králové
B2
24.11.2018 22:46

Jste učitelem angličtiny v Hradci Králové nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky