Výuka nebo doučování latiny v Praze 2

Doučování nebo výuka latiny v Praze 2. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů latiny v Praze 2 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů latiny v Praze 2 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 2 nepodařilo najít volného učitele latiny. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01938-002 Marie

Marie - výuka latiny online

  Latina   Skype   Google Meet  

V hodinách se zaměřuji především na konverzaci a praktické využití jazyka. Snažím se učit zábavnou a poutavou formou, individuální přístup je samozřejmostí.

01707-004 Lea

Lea - výuka latiny online

  Latina   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Mohu nabídnout pomoc se základy gramatiky latiny (věnuji se klasické latině, ne lékařské - tzn. čtení originálních textů atd. Gramatika je však stejná) Dále mohu nabídnout výuku dějin starověku …

02017-009 Jana

Jana - výuka latiny online

  Latina   Email   Microsoft Teams  

Vyučuji latině prezenčně i online, mám zkušenosti s různými typy výuky (i s online latinou pro děti). Vyučuji/doučuji latině klasické, středověké (přeložila jsem ze středověké latiny řádku knih -…


Jste učitelem latiny v Praze 2 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)